شرکت خدمات بیمه ای

خدمات بیمه ای

موسسه خدمات بیمه ای و مالی صالح اندیشان ماندگار ارائه دهنده کلیه خدمات بیمه ای ، مالی، حسابداری، حسابرسی داخلی و مالیاتی به اشخاص حقیقی و حقوقی با بیش از 10 سال سابقه و فعالیت و با بهره گیری از مدیران ارشد در حوزه صنعت، اقتصاد و امور مالی می باشد.

شرکت هایی که ارائه دهنده خدمات بیمه ای هستند تعهد می کنند که در برابر پولی که از شخص یا شرکت ها دریافت می کنند، با بستن قرارداد بیمه ای در زمانی که شخص یا شرکت دچار زیان مالی می شود، بیمه گذار مبلغی پول به بیمه گر پرداخت می کند در ضمن موضوع بیمه آنچه که بیمه می شود است.

موسسه خدمات بیمه ای صالح اندیشان

شرکت صالح اندیشان ماندگار با ارائه خدمات بیمه ای مناسب به سازمان ها و شرکت ها، همیشه راه گشای مناسبی برای امور بیمه ای این شرکت ها بوده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات بیمه ای با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما به طور مستقیم صحبت نمایید و از مشاوره رایگان با کارشناسان ما در امور بیمه ای استفاده نمایید. موسسه صالح اندیشان ماندگار علاوه بر ارائه خدمات بیمه ای در زمینه های مختلفی اعم از خدمات مالی، خدمات حسابداری، خدمات مالیاتی، خدمات حسابرسی داخلی، خدمات حقوقی بهترین و با کیفیت ترین خدمات را عرضه می کند.

 

معرفی خدمات بیمه ای صالح اندیشان ماندگار

موسسه صالح اندیشان، با داشتن چند سال سابقه کار در زمینه خدمات بیمه ای مثل، صدور، طراحی، پرداخت خسارت بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه می کند. این موسسه تلاش می کند تا با استفاده از جدیدترین نحوه خدمات روز با سرمایه گذاری مناسب خدمات بیمه ای قابل قبولی را به مشتریان خود ارائه دهد.

از جمله خدمات دیگری که موسسه صالح اندیشان به مشتریان خود ارئه می دهد شامل :

✔ ثبت نام پرسنل

✔ تنظیم لیست بیمه و حقوق ماهانه شرکت ها و موسسات تجاری بر اساس قوانین وزارت کار و سازمان تامین اجتماعی (که در صورت عدم ارسال در زمان مقرر شامل جریمه های سنگین می گردد)

✔ مشاوره در امور بیمه ای سازمان تامین اجتماعی

✔ اخذ مفاصا حساب بیمه

اخذ مفاصا حساب بیمه

شرکت ها و موسسه هایی که قراردادی اخذ کرده اند و نمی خواهند هزینه بیمه وکسورات بیمه ای قرارداد را بپردازند، بهتراست از بیمه تامین اجتماعی مفاصا حساب بیمه را اخذ کنند وضمیمه مدارک حسابداری شرکت یا موسسه خود کنند. در ضمن مفاصا برای حسابرسی بیمه تامین اجتماعی شرکت بسیار اهمیت دارد.

 

مشاوره در امور بیمه ای سازمان تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی کشور که وظیفه تامین پوشش بیمه اختیاری صاحبان حرفه و شغل‌های آزاد، بیمه کارگران را بر عهده دارد یک موسسه بیمه گر اجتماعی است این سازمان یک سازمان غیر دولتی می باشد.

موسسه صالح اندیشان در امور بیمه ای به مشتریان خود کمک می کند تا بتواند به راحتی زیر پوشش بیمه بروند شما متقاضی گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات بیمه ای با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان موسسه صالح اندیشان به طور رایگان مشاوره شوید.

 

ثبت نام پرسنل

ثبت نام کلیه پرسنل هر مجموعه و امکان استفاده از شرایط بیمه ای مناسب برای پرسنل و انجام کلیه امور بیمه ای پرسنل .ثبت نام بیمه پرسنلی خود را به موسسه صالح اندیشان بسپارید .

 

تنظیم لیست بیمه و حقوق ماهانه شرکت ها

صالح اندیشان یکی از بهترین موسسه در زمینه تنظیم لیست بیمه و حقوق ماهانه شرکت ها می باشد در صورتی که شرکت ها یا موسسه های تجاری در زمان مقرر لیست بیمه و حقوق ماهیانه پرسنل را ارسال نکنند دچار جریمه های سنگین می شوند.

لطفا امتیاز دهید ...
question