خدمات حسابداری

موسسه حسابداری و خدمات مالی صالح اندیشان ماندگار ارائه دهنده کلیه خدمات مالی، حسابداری، حسابرسی، بیمه ای، مالیاتی به لشخاص حقیقی و حقوقی با بیش از 10 سال سابقه و فعالیت و با بهره گیری از مدیران ارشد در حوزه صنعت، اقتصاد و امور مالی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

شرکت های حسابداری با کمک نیروهای با تجربه و حرفه ای اقدام به انجام فعالیت هایی در زمینه خدمات حسابداری شرکت ها صورت می دهند که این فرآیند ها را خدمات حسابداری می گویند. در این امور مراکز یا موسسه های حسابداری با فرستادن حسابدار یا مشاور مالی به این موسسه ها، به انجام امور حسابداری شرکت ها می پردازند.

 

موسسه خدمات حسابداری صالح اندیشان ماندگار

برای بهرمند شدن از سود بیشتر و گسترش کسب و کار لازم است اطلاعات مالی شرکت خود را به یک مرکز خدمات حسابداری معتبر بسپارید، موسسه خدمات حسابداری صالح اندیشان ماندگار با بهره گیری از متخصصان حسابداری و مالی، بهترین خدمات را به شرکت ها و اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه می دهد.  شرکت خدمات حسابداری صالح اندیشان بهترین گزینه برای انتخاب یک شرکت خدمات حسابداری می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات این شرکت می توانید از شماره تلفن های موجود در سایت استفاده کنید و با شرکت تماس بگیرید و مشاوره های لازمه را انجام دهید.

مرکز خدمات حسابداری صالح اندیشان ماندگار خدمات حسابداری متنوعی را ارائه می دهد. این موسسه خدمات حسابداری با استخدام مدیران متدبر و متخصص با بیش از 10 سال سابقه کار در تمامی حوزه های اقتصاد، صنعت و امور مالی بهترین خدمات حسابداری را ارائه می دهد.

در خدمات حسابداری ارائه شده توسط  شرکت صالح اندیشان، یک سیستم اطلاعات حسابداری را طراحی می کنند تا رویداد های مالی را ثبت کنند و طبق استاندارد ها  دفاتر حسابداری را تنظیم کنند و صورت وضعیت مالی شرکت یا موسسه مورد نظر را تنظیم کنند، در ضمن سود و زیان عملکر مالی را  نیز بررسی می کنند. از وجه نقد صورت مالی تهیه می کنند، برای دستمزد ها و حقوق ها یک سیستم طراحی می کنند.

 

خدمات حسابداری و مالیاتی صالح اندیشان ماندگار

برای انجام خدمات حسابداری مالیاتی خود از شرکت حسابداری صالح اندیشان کمک و مشاوره بگیرید، می توانید برای برقراری تماس با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل کنید. وتا کارشناسان با شما در مورد ارائه خدمات صحبت کنند و اطلاع رسانی کنند خدماتی نظیر: پرونده مالیاتی را تشکلی و پیگیری می کنند. برای دریافت کد اقتصادی و ارزش افزوده در سامانه ثبتنام می کنند. در سامانه ارزش افزوده  ثبت نام می کنند تا گواهی لازم را دریافت کنند. به مدیران و حسابداران مشاور مالیات می دهند. گزاشات مربوط به معاملات فصلی را تیه و تنظیم می کنند اظهار نامه های  ارزش افزوده را تنظیم می کنند لیست بیمه و مالیاتحقوق را تهیه می کنند ثبت دفاتر حقوقی.

 

✔ جمع آوری، به روز رسانی و ثبت اسناد معقول در سیستم حسابداری

✔ تهیه و راه اندازی یک سیستم حقوقی برای دستمزد پرسنل

✔ ارسال لیست بیمه و تنظیم مالیات حقوقی

✔ تهیه و  راه اندازی سیستم مدیریت برای هزینه های پروژه

✔ پیش بینی هزینه های پروژه و تنظیم بودجه

 

انواع خدمات حسابداری

انواع حسابداری به اشکال مختلف وجود دارد که به شرح زیر است :

  • حسابداری مالی
  • حسابداری عمومی
  • حسابدرای دولتی
  • حسابداری صنعتی
  • حسابرسی
  • حسابداری مدیریت
  • حسابداری مالیاتی
  • حسابداری کالای امانی
  • حسابداری قضایی
  • حسابداری اجتماعی

 

برخی از خدمات موسسه حسابداری صالح اندیشان ماندگار در زمینه حسابداری:

 اعزام نیروی حسابداری

 تبدیل سیستم دستی مالی را به سیستم های مکانیزه

✔ تهیه و تنظیم گزارشات مالی به در خواست بانک ها و موسسات اعتباری

✔ محاسبه هزینه های مرتبط با وجوه حاصل از تسهیلات بانکی و ارزش فعلی مال

✔ انجام تمام مراحل اخذ و تمدید کارت بازرگانی

✔ استفاده از یک تیم حرفه ای برای انجام خدمات حسابداری به طور تمام وقت

✔ ارائه سیستم مالی مناسب برای شرکت های تازه تاسیس یا شرکت هایی که سیستم مالی مناسبی ندارند.

✔ ثبت سند های حسابداری

✔ انجام مشاوره برای مدیریت مالی و سرمایه گذاری

 

خدمات مالی و حسابداری تهران

خدمات مالی و حسابداری تهران شامل:

✔ تمام امور مالی و حسابداری را انجام می دهند

✔ برای شناسایی و رفع مشکلات  انبار یک سیستم حسابداری ایجاد و آن را بررسی می کنند.

✔ برسی چرخه مالی شرکت

✔ اگر مغایرتی بین حساب اشخاص باشد آن را رفع و اختلاف حساب ها را حل می کند

✔ در صورت نیاز بستن حساب ها

✔ صورت های مالی تهیه و تنظیم می کنند و سود و زیان کار را گزاش می دهند

✔ انبار گردانی و ارائه گزارشات مربوط به آن

 

خدمات حسابداری انلاین

خدمات حسابداری آنلاین برای موسسه ها و شرکت هایی کاربرد دارد که حجم معاملاتشان کم است. روش کار در این گونه خدمات حسابداری به این شیوه است که اسناد مربوط به امور مالی باید به صورت روزانه جمع آوری شود و نتیجه کار توسط شبکه اختصاصی به گروه مالی ارسال گردد. در ضمن باید تمامی اسناد بدست آمده را وارد سیستم کنند و گزارش های مالی را در اختیار شرکت یا موسسه متقاضی قرار دهند.

 

خدمات حسابداری اینترنتی

تمام شرکت ها  و موسسه ها برای بررسی نواقص و بررسی نقاط قوت خود نیاز به بررسی اطلاعات مالی شرکتشان هستند تا بتوانند این اطلاعات بدست آمده را با وضعیت بازار مورد بررسی قرار دهند، تمامی شرکت نیازمند اطلاعات طبقه بندی شده ای هستند تا بتوانند اطلاعات خود را تجزیه و تحلیل ها کنند، خدمات حاسبداری گزینه مناسبی برای انجام این کار است. امروزه این امکان برای تمامی موسسه ها وجود دارد تا با بهرمندی از خدمات حسابداری اینترنتی وضعیت مالی خود را بررسی کنند . با کمک این روش می توانند در پرداخت هزینه های خود صرفه جویی کنند، هزینه هایی که برای حقوق ماهیانه، بیمه، تجهیزات کامپوتری پرداخت می کردند.

خدمات حسابداری اینترنتی که در مکان دور از موسسه یا شرکت ها با کمک متخصصین انجام می شود شامل: ثبت دفاتر ، تهیه اظهار نامه های مالی و مالیاتی و بانکی،  دریافت و پرداخت صورت حساب ها به صورت اینترنتی.

خدمات پشتیبانی و فنی حسابداری

یکی دیگر از انواع ارائه خدمات حسابداری، خدمات پشتیبانی، عملیاتی و فنی در حسابداری است. خدمات عملیاتی معمولاً شامل راه اندازی سیستم های مالی در شرکت ها و خودکارسازی امور حسابداری در واحدهای اقتصادی است. این نوع خدمات که یکی از فنی ترین خدمات حسابداری است معمولا با پشتیبانی همراه است. جزئیات نیازهای حسابداری هر گروه نیز به عوامل زیادی بستگی دارد که ارائه دهنده خدمات در نظر می گیرد.

نکته: ارائه دهندگان نرم افزارهای حسابداری را نیز می توان از جمله شرکت های ارائه دهنده این خدمات دانست.

خدمات اجرایی در حسابداری

 در این نوع خدمات حسابداری معمولا کلیه امور اجرایی یک مجموعه در زمینه حسابداری به شرکت های حسابداری سپرده می شود. البته این امکان نیز وجود دارد که بخشی از کارهای اجرایی برون سپاری شده و بخشی از آن توسط تیم حسابداری خود کسب و کار انجام شود. در اغلب موارد شرکت هایی که از خدمات اجرایی استفاده می کنند از خدمات عملیاتی و خدمات مشاوره ای نیز بهره مند می شوند.

همچنین به احتمال زیاد حسابدار خبره از شرکت ارائه دهنده خدمات حسابداری مجموعه مورد نظر اعزام شود تا کار حسابداری مجموعه مورد نظر کاملا برون سپاری شود.

 

خدمات حسابرسی و نظارت مالی

موسسه حسابداری و خدمات مالی صالح اندیشان ماندگار ارائه دهنده کلیه خدمات مالی، حسابداری، حسابرسی، بیمه ای، مالیاتی به لشخاص حقیقی و حقوقی با بیش از 10 سال سابقه و فعالیت و با بهره گیری از مدیران ارشد در حوزه صنعت، اقتصاد و امور مالی می باشد. با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

استقرار کادر و نماینده جهت ارئه خدمات حسابداری

استقرار کادر نمایندگی و حسابداری در سطوح مختلف با توجه به نیاز شرکت به صورت پاره وقت، تمام وقت و پروژه ای،شرکت های کوچک به منظور صرفه جویی در هزینه های خود می توانند به جای استخدام حسابدار تمام وقت از مؤسسات مالی بخواهند که یک کارمند پاره وقت برای انجام امور حسابداری شرکت و ضمن انجام کلیه امور شرکت در خصوص فعالیت های مالی و تنظیم اظهارنامه، اعزام نمایند. و موارد دیگر برای کمک به شرکت.

شرکت های بزرگ با حجم وسیع و متنوع تراکنش های مالی علاوه بر داشتن واحد حسابداری می توانند از موسسات مالی بخواهند که به عنوان فردی بی طرف بر عملکرد واحد مالی شرکت نظارت داشته و خطاهای مالی را رصد کرده و از زیان آن جلوگیری کنند. و زیان های مالی و مالیاتی عمده وارد عمل شده و در این زمینه به شرکت کمک می کند

 

 نظارت بر واحد مالی جهت کنترل اسناد حسابداری

 ثبت و نگهداری اسناد چه در داخل و چه جهت ارائه به سازمان های مالیاتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. حفظ فاکتور خرید، صدور فاکتور فروش، نحوه صرف سرمایه شرکت، همگی در حفظ و نگهداری دارایی های شرکت جایگاه ویژه ای دارند. افرادی که در شرکت ها به این شغل منصوب می شوند باید علاوه بر تخصص، تعهد، امانت و وجدان کاری داشته باشند و نظارت مستقیم بر آنها حاکم باشد.

مؤسسات مالی و حسابداری به‌عنوان ناظر می‌توانند تمام کمبودها و خلأهای مالی در سازمان‌ها را شناسایی کرده و منابع و نقطه شروع آنها را مشخص کرده و در رفع آنها مؤثر باشند.

 

ساماندهی و به روز رسانی حسابهای معوق

بخشی از حساب های معوق هزینه های معوق است. هزینه های معوق هزینه هایی است که شرکت قبل از وقوع آن متحمل شده است، به عنوان مثال حقوق ماهانه پرسنل هزینه های معوق است. اسناد قابل پرداخت در صورت عدم رسیدگی به موقع ممکن است مشمول هزینه تأخیر شوند. هزینه ها یا حساب های معوق معمولاً به صورت هفتگی یا ماهانه بررسی و رسیدگی نمی شود و معمولاً در پایان هر سه ماهه رسیدگی می شود.

کلیه اسناد مربوط به آنها باید در طول فصل جمع آوری، ثبت و نگهداری شوند تا بررسی شوند. با توجه به اهمیت این حساب ها، موسسات مالی و خدماتی می توانند با بررسی اسناد و مدارک به صورت مستقیم به این حساب ها رسیدگی کرده و اقدامات مربوطه را انجام دهند و یا به متولیان مالی و حسابداری شرکت ها در رسیدگی به این حساب ها کمک کنند.

ارئه خدمات انواع نرم افزار های حسابداری

 خدمات حسابداری: تهیه، نصب، راه اندازی و پشتیبانی فنی انواع نرم افزارهای حسابداری و شبکه با پیشرفت تکنولوژی و معرفی نرم افزارهای متنوع و متفاوت در زمینه حسابداری، بسیاری از امور حسابداری و مالی شرکت ها توسط این نرم افزارها انجام می شود. شرکت های بزرگ با شعب مختلف ترجیح می دهند برای ارتباط موثر و بهتر با شعب خود شبکه کنند. بسیاری از شرکت ها برای صرفه جویی در مصرف کاغذ و حفظ محیط زیست ترجیح می دهند سیستم کاغذی را از موسسه خود حذف کنند و تمامی مکاتبات داخلی خود را از طریق سیستم وب و شبکه انجام دهند.

انجام امور مالیاتی، تنظیم اظهارنامه، صورتحساب های فصلی و… در حال حاضر همه به صورت الکترونیکی انجام می شود و کمتر سازمانی چنین کارهایی را روی کاغذ انجام می دهد. شرکت ها برای اینکه همیشه در این زمینه در راس باشند و از مزایای آن بهره مند شوند، باید سیستم های خود را به صورت دائمی آپدیت کنند و برای این امور از نرم افزارهایی استفاده کنند که به خوبی پشتیبانی و به روز شوند.

برای اطمینان از این موضوع، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی می توانند از خدمات مالی و موسسات حسابداری و حسابرسی کمک بگیرند و مطمئن باشند که در صورت انتخاب صحیح از حمایت های خوبی بهره مند خواهند شد.

 پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی

با توجه به حجم زیاد اطلاعات و اسناد در شرکت ها، ادامه فعالیت در قالب های سنتی و کلیشه ای گذشته می تواند منجر به از دست رفتن سازمان و هدر رفتن منابع و دارایی ها شود. سازمانی که بتواند اطلاعات خود را به سمت سیستم های استاندارد و اصلاح شده هدایت کند، می تواند مطمئن باشد که بخش بزرگی از دارایی ها و فرآیندهای مالی خود را در جهت بهره برداری مناسب هدایت کرده است.

فقدان چنین سیستم اطلاعاتی یکپارچه ای در شرکت ها به ویژه شرکت های بزرگ با حجم بالای اطلاعات، عیب بزرگی است و حتی می تواند غیر قابل اعتماد باشد، زیرا در این شرایط امکان اعمال سلیقه و خطا و بی دقتی بسیار زیاد است. . توسط برخی از نرم افزارهای طراحی شده در بازار که به صورت استاندارد و کلی طراحی شده و تمامی مراحل ثبت و نگهداری اطلاعات را پیش بینی می کند، می تواند یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه در شرکت ها ایجاد کند.

بستن حساب ها و تهیه صورت های مالی

فعالیت های مالی هر شرکتی باید در هر دوره مشخص جمع آوری و به مدیران یا ارگان های درخواست کننده ارائه شود. گزارش فعالیت های مالی هر شرکت در دوره های خاص صورت مالی نامیده می شود. تهیه صورت های مالی باید طبق فرمت مشخصی انجام شود و کلیه قوانین و مقررات مالی در آن لحاظ شود.

برخی از صورت های مالی که باید توسط واحد حسابداری شرکت ها تهیه شود مانند ترازنامه، صورت سود و زیان، صورت سود و زیان جامع، صورت جریان وجوه نقد می باشد. ترازنامه وضعیت مالی شرکت یا صاحب دارایی را در یک زمان مشخص نشان می دهد و صورت سود و زیان میزان درآمد، هزینه و سود و زیان شرکت را در یک دوره معین نشان می دهد.

ارائه خدمات حسابداری و مالی در ثبت اسناد حسابداری

خدمات حسابداری: ثبت سیستماتیک و مکانیزه اسناد و همچنین بایگانی اسناد در گذشته ای نه چندان دور صاحبان مشاغل تمایل داشتند کلیه اسناد مالی و حسابداری خود را به صورت کاغذی و دستی تهیه کنند و از نرم افزارهای مالی و حسابداری پرهیز می کردند، البته ناکارآمدی و خطای بالای این نرم افزارها در گذشته. در این تصمیم بی تاثیر نبود، اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی و ارائه نرم افزارهای متنوع و کارآمد برای انواع فعالیت های مالی با هر وسعت و پیچیدگی، کارفرمایان ترجیح می دهند از اتلاف وقت و هزینه های اضافی و همچنین خودداری کنند. دقت و سرعت آنها باید از این نرم افزارها برای فعالیت های مالی خود استفاده کنند.

تهیه گزارشات مالی میان دوره و سالیانه و تهیه صورتهای مالی

برخی گزارش های مالی باید در دوره های ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و گاهی سالانه تهیه و در سازمان نگهداری شود و یا در اختیار ارگان های مرتبط و درخواست کننده قرار گیرد. این گزارش ها معمولاً باید به موقع تهیه و تحویل شود، در صورت عدم رعایت بازه زمانی ممکن است شرکت مشمول جریمه های سنگینی شود، برای جلوگیری از وقوع چنین اتفاقی در شرکت ها، صاحبان مشاغل باید از همه چیز آگاه باشند. قوانین مالیاتی و موارد مرتبط این کار را با نهایت دقت انجام دهید.

 نظارت و کنترل حسابها بصورت مداوم

سازمان ها و شرکت های اقتصادی هر چقدر هم که عملیات مالی شرکت را نظارت داخلی داشته باشند، ممکن است برخی از فرآیندهای مالی به دلیل ذینفع بودن شخص خاصی به درستی انجام نشوند و یا از نظارت پنهان بماند. بنابراین وجود ناظری مسلط و قابل اعتماد برای نظارت سازماندهی شده اسناد مالی در شرکتها بسیار حائز اهمیت است و این کار توسط موسسات خدمات مالی و حسابداری تایید شده قابل انجام است.

 

لیست قیمت خدمات حسابداری

تعرفه خدمات حسابداری شامل:  قیمت دستمزد، خدمات حسابداری و مالی. خدامات حسابداری ارائه شده توسط شرکت ها با توجه به خدمات متفاوت است تعرفه خدمات حسابداری تحت تاثیر عوامل  متفاوتی است، بستگی به حجم فعالیت شرکت ها و نوع فعالیت آن ها دارد. فعالیت بازرگانی، فعالیت تولیدی خدماتی، فعالیت پیمانکاری،دستمزد و هزینه نیروهای مستقر و آموزشی. در صورت کسب اطلاعات بیشتر از تعرفه خدمات حسابداری با شماره تماس های مجود در سایت تماس حاصل کنید

5/5 - (1 امتیاز)
question