خدمات حسابداری

موسسه حسابداری و خدمات مالی صالح اندیشان ماندگار ارائه دهنده کلیه خدمات مالی، حسابداری، حسابرسی، بیمه ای، مالیاتی به لشخاص حقیقی و حقوقی با بیش از 10 سال سابقه و فعالیت و با بهره گیری از مدیران ارشد در حوزه صنعت، اقتصاد و امور مالی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

شرکت های حسابداری با کمک نیروهای با تجربه و حرفه ای اقدام به انجام فعالیت هایی در زمینه خدمات حسابداری شرکت ها صورت می دهند که این فرآیند ها را خدمات حسابداری می گویند. در این امور مراکز یا موسسه های حسابداری با فرستادن حسابدار یا مشاور مالی به این موسسه ها، به انجام امور حسابداری شرکت ها می پردازند.

 

موسسه خدمات حسابداری صالح اندیشان ماندگار

برای بهرمند شدن از سود بیشتر و گسترش کسب و کار لازم است اطلاعات مالی شرکت خود را به یک مرکز خدمات حسابداری معتبر بسپارید، موسسه خدمات حسابداری صالح اندیشان ماندگار با بهره گیری از متخصصان حسابداری و مالی، بهترین خدمات را به شرکت ها و اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه می دهد.  شرکت خدمات حسابداری صالح اندیشان بهترین گزینه برای انتخاب یک شرکت خدمات حسابداری می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات این شرکت می توانید از شماره تلفن های موجود در سایت استفاده کنید و با شرکت تماس بگیرید و مشاوره های لازمه را انجام دهید.

مرکز خدمات حسابداری صالح اندیشان ماندگار خدمات حسابداری متنوعی را ارائه می دهد. این موسسه خدمات حسابداری با استخدام مدیران متدبر و متخصص با بیش از 10 سال سابقه کار در تمامی حوزه های اقتصاد، صنعت و امور مالی بهترین خدمات حسابداری را ارائه می دهد.

در خدمات حسابداری ارائه شده توسط  شرکت صالح اندیشان، یک سیستم اطلاعات حسابداری را طراحی می کنند تا رویداد های مالی را ثبت کنند و طبق استاندارد ها  دفاتر حسابداری را تنظیم کنند و صورت وضعیت مالی شرکت یا موسسه مورد نظر را تنظیم کنند، در ضمن سود و زیان عملکر مالی را  نیز بررسی می کنند. از وجه نقد صورت مالی تهیه می کنند، برای دستمزد ها و حقوق ها یک سیستم طراحی می کنند.

 

خدمات حسابداری و مالیاتی صالح اندیشان ماندگار

برای انجام خدمات حسابداری مالیاتی خود از شرکت حسابداری صالح اندیشان کمک و مشاوره بگیرید، می توانید برای برقراری تماس با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل کنید. وتا کارشناسان با شما در مورد ارائه خدمات صحبت کنند و اطلاع رسانی کنند خدماتی نظیر: پرونده مالیاتی را تشکلی و پیگیری می کنند. برای دریافت کد اقتصادی و ارزش افزوده در سامانه ثبتنام می کنند. در سامانه ارزش افزوده  ثبت نام می کنند تا گواهی لازم را دریافت کنند. به مدیران و حسابداران مشاور مالیاتی می دهند. گزاشات مربوط به معاملات فصلی را تیه و تنظیم می کنند اظهار نامه های  ارزش افزوده را تنظیم می کنند لیست بیمه و مالیاتحقوق را تهیه می کنند ثبت دفاتر حقوقی.

 

✔ جمع آوری، به روز رسانی و ثبت اسناد معقول در سیستم حسابداری

✔ تهیه و راه اندازی یک سیستم حقوقی برای دستمزد پرسنل

✔ ارسال لیست بیمه و تنظیم مالیات حقوقی

✔ تهیه و  راه اندازی سیستم مدیریت برای هزینه های پروژه

✔ پیش بینی هزینه های پروژه و تنظیم بودجه

خدمات حسابداری و حسابرسی

موسسه صالح اندیشان با استفاده از بروزترین روش های و جدید ترین سیستم ها و فرآیند های مالی، باعث تقویت عملکرد واحد مالی شرکت های متقاضی می شود، در ضمن این مرکز از بوجود آمدن مشکلات احتمالی جلوگیری می کند. مشکلاتی نظیر: اشکالات بوجود آمده در واحد مالی، سو استفاده مالی، اختلاف حسابی که ممکن است بین حساب های اشخاص بوجود آید، به علت عدم وجود چرخه مالی و حسابداری مغایرتی بین حساب ها ایجاد شود. و یک کنترل ویژه بر روی امور مالی و حسابداری.

 

برخی از خدمات موسسه حسابداری صالح اندیشان ماندگار در زمینه حسابداری:

 اعزام نیروی حسابداری

 تبدیل سیستم دستی مالی را به سیستم های مکانیزه

✔ تهیه و تنظیم گزارشات مالی به در خواست بانک ها و موسسات اعتباری

✔ محاسبه هزینه های مرتبط با وجوه حاصل از تسهیلات بانکی و ارزش فعلی مال

✔ انجام تمام مراحل اخذ و تمدید کارت بازرگانی

✔ استفاده از یک تیم حرفه ای برای انجام خدمات حسابداری به طور تمام وقت

✔ ارائه سیستم مالی مناسب برای شرکت های تازه تاسیس یا شرکت هایی که سیستم مالی مناسبی ندارند.

✔ ثبت سند های حسابداری

✔ انجام مشاوره برای مدیریت مالی و سرمایه گذاری

 

خدمات مالی و حسابداری تهران

خدمات مالی و حسابداری تهران شامل:

✔ تمام امور مالی و حسابداری را انجام می دهند

✔ برای شناسایی و رفع مشکلات  انبار یک سیستم حسابداری ایجاد و آن را بررسی می کنند.

✔ برسی چرخه مالی شرکت

✔ اگر مغایرتی بین حساب اشخاص باشد آن را رفع و اختلاف حساب ها را حل می کند

✔ در صورت نیاز بستن حساب ها

✔ صورت های مالی تهیه و تنظیم می کنند و سود و زیان کار را گزاش می دهند

✔ انبار گردانی و ارائه گزارشات مربوط به آن

 

خدمات حسابداری انلاین

خدمات حسابداری آنلاین برای موسسه ها و شرکت هایی کاربرد دارد که حجم معاملاتشان کم است. روش کار در این گونه خدمات حسابداری به این شیوه است که اسناد مربوط به امور مالی باید به صورت روزانه جمع آوری شود و نتیجه کار توسط شبکه اختصاصی به گروه مالی ارسال گردد. در ضمن باید تمامی اسناد بدست آمده را وارد سیستم کنند و گزارش های مالی را در اختیار شرکت یا موسسه متقاضی قرار دهند.

 

خدمات حسابداری اینترنتی

تمام شرکت ها  و موسسه ها برای بررسی نواقص و بررسی نقاط قوت خود نیاز به بررسی اطلاعات مالی شرکتشان هستند تا بتوانند این اطلاعات بدست آمده را با وضعیت بازار مورد بررسی قرار دهند، تمامی شرکت نیازمند اطلاعات طبقه بندی شده ای هستند تا بتوانند اطلاعات خود را تجزیه و تحلیل ها کنند، خدمات حاسبداری گزینه مناسبی برای انجام این کار است. امروزه این امکان برای تمامی موسسه ها وجود دارد تا با بهرمندی از خدمات حسابداری اینترنتی وضعیت مالی خود را بررسی کنند . با کمک این روش می توانند در پرداخت هزینه های خود صرفه جویی کنند، هزینه هایی که برای حقوق ماهیانه، بیمه، تجهیزات کامپوتری پرداخت می کردند.

خدمات حسابداری اینترنتی که در مکان دور از موسسه یا شرکت ها با کمک متخصصین انجام می شود شامل: ثبت دفاتر ، تهیه اظهار نامه های مالی و مالیاتی و بانکی،  دریافت و پرداخت صورت حساب ها به صورت اینترنتی.

 

لیست قیمت خدمات حسابداری

تعرفه خدمات حسابداری شامل:  قیمت دستمزد، خدمات حسابداری و مالی. خدامات حسابداری ارائه شده توسط شرکت ها با توجه به خدمات متفاوت است تعرفه خدمات حسابداری تحت تاثیر عوامل  متفاوتی است، بستگی به حجم فعالیت شرکت ها و نوع فعالیت آن ها دارد. فعالیت بازرگانی، فعالیت تولیدی خدماتی، فعالیت پیمانکاری،دستمزد و هزینه نیروهای مستقر و آموزشی. در صورت کسب اطلاعات بیشتر از تعرفه خدمات حسابداری با شماره تماس های مجود در سایت تماس حاصل کنید

لطفا امتیاز دهید ...
question