خدمات مالیاتی

خدمات مالیاتی

موسسه حسابداری و خدمات مالی صالح اندیشان ماندگار ارائه دهنده کلیه خدمات مالی، حسابداری، حسابرسی، بیمه ای، مالیاتی به اشخاص حقیقی و حقوقی با بیش از 10 سال سابقه و فعالیت و با بهره گیری از مدیران ارشد در حوزه صنعت، اقتصاد و امور مالی می باشد.

موسسه خدمات مالیاتی صالح اندیشان ماندگار با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در تمام امور مالیاتی و حسابداری، ارائه دهنده بهترین خدمات می باشد و تمام خدمات موبوط به مالیات را طرحی و تنظیم می کنند. این مرکز با تجربه ترین حسابداران را استخدام کرده است تا خدمات با کیفیتی ارائه دهد. شرکت ها موسسات و نهاد های مختلف حتی افراد باید مالیات بپردازند، مالیات پرداختی از طریق شرکت خدمات مالیاتی، محاسبه می شود تا در زمان معین به سازمان امور مالیاتی پرداخت شود.

شرکت خدمات مالیاتی در تهران

یک موسسه خدمات مالی، نیاز به مشاوره مالی مناسب دارد تا در مورد مسائل مالی به مشتریان مشاوره دهد. خدماتی که یک موسسه مالی ارائه می دهد شامل: بررسی وضعیت مالی، جمع آوری اطلاعات، بررسی اهداف مشتریان، سرمایه‌گذاری، برنامه‌ریزی بازنشستگی، بیمه، حفاظت، وام مسکن می باشد.

موسسه خدمات مالی صالح اندیشان ماندگار یک موسسه مالی و مالیاتی می باشد که تمامی خدمات مربوط به مالیات و حسابداری را برای مشتریان خود ارائه می دهد برای کسب اطلاع بیشتر در مورد خدمات مالیاتی با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

خدمات مالیاتی موسسه صالح اندیشان ماندگار

موسسه صالح اندیشان ماندگار با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه خدمات مالیاتی است، این موسسه با جذب نیروهای مجرب، بهترین خدمات مالیاتی را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد.

در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره در زمینه خدمات مالی، مالیاتی و حسابداری دارید،

همین حالا با ما تماس بگیرید.

برخی از خدمات مالیاتی صالح اندیشان ماندگار:

✔ مشاوره امور مالیاتی

✔ تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی به سازمان امور مالیاتی کشور

✔ برگزار کردن دفاعیات مالیاتی

✔ پلمپ دفاتر قانونی و همچنین ثبت دفاتر

✔ اخذ گواهی مالیات بر ارزش افزوده

✔ تنظیم و ثبت اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده در یک بازه زمانی مشخص

✔ تنظیم اظهارنامه معاملات فصلی (هر سه ماه یک بار)

✔ اعزام نیروی حسابداری به محل مشتریان

✔ تبدیل سیستم های دستی مالی قدیمی به سیستم های مکانیزه بروز

✔ تهیه و تنظیم گزارشات مالی به در خواست بانک ها و موسسات اعتباری

✔ محاسبه تعرفه های مربوط با وجوه حاصل از تسهیلات بانکی و ارزش فعلی مال

✔ استفاده تمام وقت از یک تیم حرفه ای برای انجام خدمات حسابداری

✔ ثبت کلیه سند های حسابداری

✔ ثبت اسناد مالی

✔ تهیه و تنظیم گزارشات مالی

✔  تهیه و تنظیم صورتهای مالی

✔ انجام عملیات اصلاح و بستن حساب ها

در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره در زمینه خدمات مالی، مالیاتی و حسابداری دارید،

همین حالا با ما تماس بگیرید.

مشاور امور مالیاتی

موسسه صالح اندیشان ماندگار، اقدام به ارائه مشاوره مالیاتی نموده است تا به موسسه ها، شرکت ها و نهاد های مرتبط در جهت ارتقا سطح مالی این مجموعه ها کمک کند، این موسسه از مدیران خبره استفاده می کند، تا مشاور خدمات مالیاتی به صورت مشاوره مالی به صورت ساعتی در محل مشتری یا مشاوره مالی ساعتی در محل شرکت و یا مشاوره مالی تلفنی انجام دهد.

موسسه مالی و حسابداری صالح اندیشان ماندگار با استخدام مشاوران مالیاتی بهترین خدمات را در زمینه مشاور امور مالیاتی ارائه می دهند. یک مشاور باید فردی با تجربه، خبره، آگاه و دانا باشد با بتواند، شرکت ها را در یک مسیر درست در ضمینه امور مالیاتی مشاوره و راهنمایی کند. خدماتی ما در زمینه مشاور امور مالیاتی ارائه می دهیم شامل:

✔ خدمات مشاور امور مالیاتی تهران

✔ خدمات مشاوره مالیات بر ارزش افزوده

✔ خدمات مشاوره مالیاتی تلفنی رایگان

✔ خدمات مشاوره انلاین مالیات

نمونه قرارداد خدمات مالیاتی

قرارداد خدمات مالیاتی که بین شرکت و مشاور مالیاتی اخذ می شود بسیار اهمیت دارد. در این قرارداد تمام موارد مورد نیاز ثبت می شود و مشاور خدمات مالیاتی موظف به انجام تک تک موارد می باشد برای اطلاع از نمونه قرارداد خدمات مالیاتی با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

خدمات مالیاتی الکترونیکی

از مزیت های خدمات مالیاتی الکترونیکی صرفه جویی درزمان است، با استفاده از خدمات مالیاتی الکترونیکی، دیگر نیازی به مراجعه حضوری  به ادرات مالیاتی نیست. در ضمن دقت درثبت اطلاعات بالاتر می رود.

لطفا امتیاز دهید ...
question