خدمات مالی

خدمات مالی چیست ؟

در بازار مالی تامین خدمات مالی بسیار اهمیت دارد. خدمات مالی برای شرکت هایی که در زمینه ی مدیریت پول و سرمایه کار می کند استفاده می شود. با استفاده از خدمات مالی این امکان را دارید که بتوانید در کمترین زمان تصمیماتی دقیق متناسب با کسب و کار خود بگیرید. زمانی که قدرت مالی اشخاص افزایش می یابد، نیاز به خدمات مالی بوجود می آید که این امر باعث بوجود آمدن بازار خدمات مالی می شود.

 

انواع خدمات مالی

 ارائه خدمات مالیاتی

✔ خدمات حسابداری و مالی

✔ مشاوره مالی

✔ مشاوره کلیه خدمات حسابرسی

✔ خدمات اداری و پرسنلی

 

خدمات موسسه صالح اندیشان ماندگار

✔ انجام امور حسابداری و مالی شركت  ها

✔ اظهارنامه مالیاتی در دفاتر قانونی طبق آیین‌‌نامه تحریر دفاتر قانون مالیات های مستقیم تنظیم می شود

✔ یک نیروی حسابداری،  از حسابدار تا مدیر و مشاور مالی به شرکت و موسسات اعزام می شود.

✔ یک سیستم مالی مناسب  برای شرکت های تازه کار ارائه می شود

✔ سیستم مالی مناسب برای  شرکتهای واسپاری

✔ اصلاح اسناد حسابداری و ثبت آن (جاری – معوقه)

✔   اطلاح کدینگ و طراحی کدینگ

✔صورتهای مالی اشخاص حقیقی و حقوقی را تهیه می کنند.

✔  از روی اسناد و مدارک ناقص  صورت های مالی تهیه می کنند

✔  انواع گزارشات مالی را تهیه و صورت‌های مالی را تجزیه و تحلیل می کنند.

✔گزارشات مالی و محاسباتی خاص را تهیه می کنند

✔ اجرای عملیات اصلاح و بستن حساب ها

✔ اختلاف حساب با سایر شركت ها رفع و عملیات اصلاح حساب را  اجرا می کنند.

✔ حسابداری پیمانکاری و تنظیم صورت وضعیت پروژه‌های عمرانی

✔ عملیات انبار گردانی و سیستم‌های انبار داری را انجام، خط تولید و بهای تمام شده را کنترل و کدینگ کالا وموجودی را  کنترل

بیشتر بخوانید :  درگاه خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی

موسسه مالی صالح اندیشان ماندگار ارائه دهنده کلیه خدمات مالی، مالیاتی، بیمه ای و حسابداری 

 

جهت ارتباط با ما با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

91013862 ۰۲۱

خدمات مالی یعنی چی

به زبان ساده به  امور مالی به سه دسته بندی تفکیک می شود. امور مالی شخصی، امور مالی شرکتی، امور مالی دولتی. در دسته بندی مربوط به امور مالی اشخاص، یک شخص باید از میزان درآمد و میزان هزینه هایش اطلاعات کاملی داشته باشد و برای هدف های زندگیش برنامه ریزی داشته باشد، امور مالی هر  شخص با توجه به اهداف و شرایط زندگی اش برنامه ریزی می شود تا در هر شرایطی حتی کمبود مالی ، از بهترین برنامه بهره مند شود.

دسته بندی بعدی امور مالی شرکتی است، در امور مالی شرکت ها چند نکته بسیار پر اهمیت وجود دارد، یکی از این نکته های مهم تمرکز و نظارت بر عملکرد مالی شرکت است همچنین توجه به این نکته که شرکت در چه پروژه هایی باید مشارکت کند. آیا این مشارکت سودی به همراه دارد، درصد سود و زیان مشارکت برسی شود و اینکه مقدار مالیات پرداختی باید محاسبه شود.

در ضمن سهام شرکت چگونه باید در بازار سهام خاص یا سهام عمومی ارائه شود از اهمیت بالایی برخوردار است. دسته بندی بعدی امور مالی دولتی است ، مدیر امور مالی دولتی  وظایفی بر عهده دارد که یکی از این وظایف نظارت بر منابع و بوجه های تعیین شده است همچنین نظارت بر طریقه پرداخت خدمات مالی، در ضمن باید از هزینه های اضافی که ممکن است بوجود آید باید جلوگیری کند توجه به توزیع درآمد و تثبیت کردن وضعیت اقتصادی از دیگر مسئولیت های مدیر خدمات مالی است.

بیشتر بخوانید :  گزارش حسابرسی چیست

 

شرکت خدمات مالی چیست

با توجه به رقابت های تجاری که بین شرکت ها وجود دارد این امر باعث شده تا هر سیستم نیاز به یک مدیر مالی ماهر داشته باشد تا بتواند خدمات مالی مناسبی ارائه دهد. هر شرکت نیاز به یک سیستم مالی دارد تا بتواند از وضعیت بازار در زمینه ی کاری خودش اطلاعات کاملی داشته باشد نقاط قوت و ضعف سیستم را کاملا شناسایی کرده باشد. برای انجام این امور نیاز به داشتن اطلاعات خدماتی مالی حرفه ای است . از جمله وظایف شرکت های مالی شامل : خدمات حسابداری شرکت ها، خدمات حسابداری مالیاتی ، خدمات در زمینه مشاوره مالی ومالیاتی ، خدمات نرم افزار حسابداری ، خدمات آموزش حسابداری.

بازاریابی خدمات مالی چیست

بازاریابی خدمات مالی ، بر چگونگی رفتار  شرکت ها  و استراتژی بازاریابی شرکت ها تأثیرمی‌گذارد. بازاریابی خدمات مالی دامنه‌ی وسیعی دارد، با این روش می توانن شرکت ها را بیشتر به همه معرفی کرد و باعث گسترش کار کرد شرکت ها شود، هر چه این بازاریابی با قدرت و با فکر و تدبیر انجام شود برا روی شرکت های موردنظر تاثیر بهتر خواهد گذاشت.

 

مسئول خدمات مالی چیست

مسئول خدمات مالی در اموري مانند: کارپردازي، انبارداري، جمعداري نقدي و اموال مسئولیت دارد. یکی دیگر از مسئولیت های، مسئول خدمات مالی  گزارش خرید اجناس به مافوق خود می باشد. صورت مجلس های مربوط به ترخیص کالا را باید تهیه و تنظیم کند. همچنین باید با دقت کافی کالاهاي خریداري شده را در زمان تحویل به انبار برسی کند تا کمی و کسری نباشد .باید از تمام اقلام موجود در انبار صورت برداری کند ، زمانی که کالایی را دریافت می کند حتما آن را ثبت کند.

بیشتر بخوانید :  اظهارنامه مالیاتی چیست؟

.

خدمات مالی خرد چیست

هدف از خدمات مالی خرد، برای توانمند کردن افراد ضعیف جامعه از نظر مالی است  با کمک ایجاد کار آفرینی. برای انجام این امور نیاز به دریافت تسهیلات و اعتبار برای شخص کارافرین می باشد. در ضمن برای کارکرد بهترنیاز به مشاوره، تنظیم درست برای زمان پرداخت اقساط  بسیار اهمیت دارد. اگر خدمات مالی خرد به درستی انجام نگیرد اثر گذاری پایینی دارد

موسسه مالی صالح اندیشان ماندگار ارائه دهنده کلیه خدمات مالی، مالیاتی، بیمه ای و حسابداری 

 

جهت ارتباط با ما با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

91013862 ۰۲۱

 شرکت خدمات مالی در تهران

موسسه صالح اندیشان ماندگار با بهره گیری از تجربه مدیران متدبر و با داشتن 10 سال تجربه در حوزه صنعت، اقتصاد و امور مالی ، بهترین خدمات مالی را در زمینه خدمات مالی حسابداری، اعزام نیرو به شرکت ها و موسسات، دریافت کد اقتصادی ، مجوز فعالت تجاری، محاسبه ارزش افزوده، ثبت ارزش افزوده، اجرای سیستم یکپارچه درون سازمانی، تهیه و ارائه گزارشات خرید و فروش فصلی ارائه می دهد.

 

 

خدمات مالی و مالیاتی 

از دیگر خدمات موسسه مالی صالح اندیشان ماندگار ارائه خدمات مالیاتی می باشد، در صالح اندیشان ماندگار مفتخریم که با رعایت تمامی قوانین و مقررات مالیاتی کشور و با بکارگیری همه روش ها و دستورالعمل‌های ممکن، بهترین خدمات مالی و مالیاتی را به صاحبان کسب و کارها ارائه نماییم. صالح اندیشان ماندگار با هر چه کمتر کردن مالیات شما، تمام تلاش خود را بر این دارد تا بنگاه اقتصادی شما را در مسیر امن مالیاتی قرار گیرد.

لطفا امتیاز دهید ...
نوشتهٔ پیشین
برنامه فرانسه برای کاهش درآمدهای مالیاتی
نوشتهٔ بعدی
خدمات ثبت برند
نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

question