خدمات حسابداری

خدمات مالی

خدمات مالی چیست ؟

در بازار مالی تامین خدمات مالی بسیار اهمیت دارد. خدمات مالی برای شرکت هایی که در زمینه ی مدیریت پول و سرمایه کار می کند استفاده می شود. با استفاده از خدمات مالی این امکان را دارید که بتوانید در کمترین زمان تصمیماتی دقیق متناسب با کسب و کار خود بگیرید. زمانی که قدرت مالی اشخاص افزایش می یابد، نیاز به خدمات مالی به‌وجود می آید که این امر باعث به‌وجود آمدن بازار خدمات مالی می شود.

به زبان ساده به  امور مالی به سه دسته بندی تفکیک می شود. امور مالی شخصی، امور مالی شرکتی، امور مالی دولتی. در دسته بندی مربوط به امور مالی اشخاص، یک شخص باید از میزان درآمد و میزان هزینه هایش اطلاعات کاملی داشته باشد و برای هدف های زندگیش برنامه ریزی داشته باشد، امور مالی هر  شخص با توجه به اهداف و شرایط زندگی اش برنامه ریزی می شود تا در هر شرایطی حتی کمبود مالی ، از بهترین برنامه بهره‌مند شود.

دسته بندی بعدی امور مالی شرکتی است، در امور مالی شرکت ها چند نکته بسیار پر اهمیت وجود دارد، یکی از این نکته های مهم تمرکز و نظارت بر عملکرد مالی شرکت است همچنین توجه به این نکته که شرکت در چه پروژه هایی باید مشارکت کند. آیا این مشارکت سودی به همراه دارد، درصد سود و زیان مشارکت بررسی شود و اینکه مقدار مالیات پرداختی باید محاسبه شود.

در ضمن سهام شرکت چگونه باید در بازار سهام خاص یا سهام عمومی ارائه شود از اهمیت بالایی برخوردار است. دسته بندی بعدی امور مالی دولتی است ، مدیر امور مالی دولتی  وظایفی بر عهده دارد که یکی از این وظایف نظارت بر منابع و بوجه های تعیین شده است همچنین نظارت بر طریقه پرداخت خدمات مالی، در ضمن باید از هزینه های اضافی که ممکن است به‌وجود آید باید جلوگیری کند توجه به توزیع درآمد و تثبیت کردن وضعیت اقتصادی از دیگر مسئولیت های مدیر خدمات مالی است.

بیشتر بخوانید :  انواع استهلاک در حسابداری

برای اطلاع از دوره آموزش مالیاتی میتوانید از طریق شماره های درج شده با ما تماس بگیرید.

انواع خدمات مالی

 ارائه خدمات مالیاتی

✔ خدمات حسابداری و مالی

✔ مشاوره مالی

✔ مشاوره کلیه خدمات حسابرسی

✔ خدمات اداری و پرسنلی

 

 

موسسه مالی صالح اندیشان ماندگار ارائه دهنده کلیه خدمات مالی، مالیاتی، بیمه ای و حسابداری 

 

جهت ارتباط با ما با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

91013862 ۰۲۱

برای دریافت مشاور مالیات میتوانید از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان خبره ما در تماس بگیرید.

موسسه مالی صالح اندیشان ماندگار ارائه دهنده کلیه خدمات مالی، مالیاتی، بیمه ای و حسابداری 

 

جهت ارتباط با ما با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

91013862 ۰۲۱

در دوره آموزش مالیاتی چه چیزهایی یاد می گیرید؟

در دوره آموزش مالیاتی، می توانید مباحث مربوط به مالیات ، قوانین و مقررات مالیاتی، محاسبه و دفع مالیات، نحوه گزارشگری و مدیریت مالیاتی ، مسائل مالیاتی خاص و موارد مربوط به مالیات بر ارزش افزوده و سایر مالیات ها را یاد بگیرید.

دوره آموزش حسابداری مالیاتی فرداد مناسب چه کسانی است

دوره آموزش حسابداری مالیاتی فرداد مناسب برای کسانی است که علاقه دارند به عنوان حسابداران، مدیران مالی، مشاوران مالیاتی، مصرف کنندگان تجاری و شخصی و کسانی که مایل به درک عمیق تصاویر مالیاتی هستند. آنها می توانند با استفاده از مهارت های خود در حسابداری، بتوانند در مورد مالیات به عمل علاقه مندی ها و نیازهای خود به عمل آورند.

ویژگی های دوره آموزش حسابداری مالیاتی

تخصص در حوزه مالیات: دوره آموزش حسابداری مالیاتی تخصص در حوزه مالیات دارد و دانش آموزان را برای حل مسائل مالیاتی آماده می کند.

بیشتر بخوانید :  اطلاعیه های بانک مرکزی

درک عمیق تصاویر مالیاتی: دوره آموزش حسابداری مالیاتی به دانش آموزان کمک می کند تا درک عمیق تصاویر مالیاتی داشته باشند و بتوانند با اطمینان در مورد آن عمل کنند.

آموزش قوانین و مقررات مالیاتی: دوره آموزش حسابداری مالیاتی شامل آموزش قوانین و مقررات مالیاتی است که به دانش آموزان کمک می کند تا با محدودیت ها و محدودیت های قانونی آشنا شوند.

آموزش نحوه گزارشگری و مدیریت مالیاتی: دوره آموزش حسابداری مالیاتی شامل آموزش نحوه گزارشگری و مدیریت مالیاتی است، به دانش آموزان کمک می کند تا بتوانند در مورد مالیات به عمل علاقه مندی ها و نیازهای خود به عمل آورند.

لیست دوره های آموزش حسابداری مالیاتی

ممکن است دوره های مختلف برای آموزش حسابداری مالیاتی در باشگاه های آموزشی، دانشگاه ها و همچنین آنلاین وجود داشته باشد. لیست برخی از دوره های معتبر آموزش حسابداری مالیاتی:

 • دوره آموزش حسابداری مالیاتی در باشگاه های حرفه ای حسابداری
 • دوره های آنلاین آموزش حسابداری مالیاتی، مانند Coursera و Udemy
 • دوره آموزش حسابداری مالیاتی در دانشگاه ها، مانند دانشگاه های علوم اداری و حسابداری
 • دوره های آموزش حسابداری مالیاتی مجازی، برای کسانی که نمی توانند به صورت حضوری شرکت کنند
 • دوره های آموزش حسابداری مالیاتی خصوصی، برای کسانی که می خواهند به صورت شخصی آموزش بگیرند.
 • هدف از شرکت در این دوره ها آشنایی با قوانین و مفاهیم حسابداری مالیاتی، تهیه پرونده های مالیاتی و انجام محاسبات مالیاتی

خدمات موسسه صالح اندیشان ماندگار

 • انجام کلیه خدمات مالی و مالیاتی
 • مشاوره مالی و مالیاتی
 •  کوچینگ مالی و مالیاتی
 •  ویزیت مالیاتی(عارضه یابی)
 • کوچینگ ساختار سازمانی
 • آموزش های تخصصی به مدیران
 •  آموزش های تخصصی به شاغلین و علاقه مندان حوزه مالی
بیشتر بخوانید :  وظایف شرکت های خدمات مالی و حسابداری چیست؟

از دیگر خدمات موسسه مالی صالح اندیشان ماندگار ارائه خدمات مالیاتی می باشد، در صالح اندیشان ماندگار مفتخریم که با رعایت تمامی قوانین و مقررات مالیاتی کشور و با بکارگیری همه روش ها و دستورالعمل‌های ممکن، بهترین خدمات مالی و مالیاتی را به صاحبان کسب و کارها ارائه نماییم. صالح اندیشان ماندگار با هر چه کمتر کردن مالیات شما، تمام تلاش خود را بر این دارد تا بنگاه اقتصادی شما را در مسیر امن مالیاتی قرار گیرد.

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشتهٔ بعدی
ریسک سرمایه گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

question