خدمات مشاوره مالی

موسسه مالی صالح اندیشان ماندگار با بیش از 10 سال سابقه و تجربه همکاری با سازمان ها، شرکت ها و صنایع مختلف، با افتخار آماده ارائه بهترین مشاوره مالی و سرمایه گذاری به کسب‌کار شما دارد. استفاده از خدمات مالی صالح اندیشان این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید به‌ آسانی و در کمترین زمان ممکن بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید؛ تصمیماتی که دقیقا متناسب با مقتضیات کسب‌ و‌ کار شما می باشد.

مشاور مالی چیست

مشاور مالی با توجه به شرایط فعلی شما ازنظر مالی و با توجه به اهدافی که برای آینده درنظر دارید، توصیه‌های مناسب خود را برای سرمایه‌گذاری به شما ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر مشاور مالی، شریک برنامه‌ریزی آینده شما است. یکی از وظیفه‌ مشاور مالی این است که کمک کند تا هر آنچه در مسیر دستیابی به اهداف‌تان وجود دارد را شناسایی کنید.

 

اگر تصمیم به خرید خانه ای ویلایی یا قصد تحصیل در دانشگاه برای آینده خود دارید، یا به طور کلی نیاز به مشاوره مالی در جهت برنامه ریزی های مالی خود در آینده دارید نیازمنده یک مشاور مالی شخصی برای خود هستید.  مشاوره مالی که توسط شما انتخاب شده است در کنار شما به بررسی موضوعات مختلف می پردازد، از جمله اینکه چه میزان پول باید پس‌انداز کنید، چه نوع حساب بانکی برای خود باز کنید، چه نوع بیمه‌ای داشته باشید و همچنین برنامه های پرداخت مالیات را نیز بررسی می‌کنید. ابتدا کار ممکن است  مشاوره‌ مالی در زمینه پس‌انداز و سرمایه‌گذاری باشد. اما زمانی که شروع به پیشرفت کنید، مشاور مالی، شما می تواند شمارا در زمینه های مشاور مالی و سرمایه گذاری، مشاور مالی و مالیاتی و به شما یاری رساند.

شرکت مشاوره مالی

موسسه مشاوره مالی صالح اندیشان با بیش از 10 سال سابقه و تخصص و تجربه در زمینه امور مالی ، خدمات مالیاتی، خدمات حسابداری، حسابرسی داخلی و مشاوره های مالی به سازمان ها و اشخاص حقیقی و حقوقی یکی از فعالترین موسسات مشاوره مالی در تهران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارائه کلیه خدمات مشاوره مالی و سرمایه گذاری ، مشاوره مالی و اقتصای و …

موسسه مالی و حسابداری صالح اندیشان ماندگار

جهت مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

خدمات مشاور مالی تهران صالح اندیشان ماندگار:

✔ مشاوره مالی و اقتصادی

✔ مشاوره مالی و سرمایه گذاری

✔ مشاوره در ضمینه تنظیم ساختار سازمان ها، شناسنامه شغل برای سازمان ها و نمودار سازمانی

✔ مشاوره در خرید، انحلال یا ادغام شرکت ها

✔ مشاوره بر اساس آیین نامه های تحریر دفاتر در زمینه نحوه تنظیم دفاتر قانونی جهت جلوگیری از رد دفاتر

✔ تعیین روابط کار فی ما بین کارگر و کارفرما و ارائه مشاوره در زمینه تهیه و تنظیم آیین نامه های انضباطی مربوطه

 

ممکن است در مورد مسئولیت‌ها و وظایف یک مشاور مالی کنجکاو شده‌ باشید، و سوال هایی از قبل، اینکه مشاور مالی چگونه درمورد سرمایه‌گذاری‌های مختلف و نتایج آن ها تصمیم‌ می‌گیرد تا بتواند بهترین عملکرد را برای شما انتخاب ‌کند براتان پیش آمده باشد.

 

شرح وظایف مشاور مالی

✔ برنامه ریزی مالی برای آینده شما

✔ بررسی وضعیت مالی و شرایط مالیاتی شما

✔ بررسی وضعیت سلامت مالی

✔ نظارت مداوم بر شرایط اقتصادی شما

پرسش‌نامه‌ی مالی اولیه

مشاور مالی دارایی‌ها، بدهی‌ها و درآمد شما را مورد بررسی قرار می دهد تا به نتایج روشنی در مورد هزینه‌هایتان برسد. همچنین در پرسش‌نامه مالی اولیه، منابع درآمد آتی و مستمری‌هایی که بعدها خواهید گرفت مورد بررسی قرار می گیرد. فهرستی از تمام سرمایه‌گذاری‌ها، مستمری‌ها، هدایا و منابع درآمد فعلی و مورد انتظار در پرسش‌نامه درج شده است تا بتوانند طبق آن ها  برای آینده برنامه ریزی کنند.

 مؤلفه‌ی مرتبط با سرمایه‌گذاری پرسش‌نامه اولیه بیشتر بر روی موضوعاتی از قبیل: میزان ریسک‌پذیری، تحمل ریسک و ظرفیت ریسک تمرکز دارد. این اطلاع به مشاور کمک می‌کند تا زمان مناسبی را برای تخصیص به دارایی‌ها تعیین کند. این پرسش‌نامه‌ها به مشاور این امکان را می‌دهید تا ترجیحات شما در سرمایه‌گذاری را بیشتر بشناسد و آگاه شود.

مشاور مالی باید در مورد مسائل دیگری مثل بیمه، وضعیت مالیاتی و همچنین درمورد طرح‌های املاک که درحال‌حاضر برای خودتان درنظر دارید، اطلاعات داشته باشد. و باید با سایر اعضای تیم حسابداران و وکلای شما نیز در ارتباط باشد. مشاور مالی، تمامی این اطلاعات اولیه را مورد بررسی قرار می دهد و در قالب یک طرح جامع ارائه می‌کند.

ارائه کلیه خدمات مشاوره مالی و سرمایه گذاری ، مشاوره مالی و اقتصای و …

موسسه مالی و حسابداری صالح اندیشان ماندگار

جهت مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

طرح مالی

طرح مالی به کمک نکات کلیدی به‌دست‌آمده از پرسش‌نامه‌ی اولیه ایجاد می شود، که این نکات شامل ارزش خالص دارایی‌ها، بدهی‌ها و سرمایه‌ در گردش و سرمایه‌ های نقد می باشد.

مراحل اجرایی طرح مالی

مشاور مالی با توجه به ظرفیت ریسک وتحمل ریسک برای تخصیص دارایی‌ها تصمیم‌گیری می‌کند. تخصیص دارایی‌ها، برای مشخص کردن درصد مشارکت دارایی‌های مختلف است و نشان دهنده میزان دارایی ها در بخش های مختلف است.

حق الزحمه مشاوره مالی

حق الزحمه مشاوره مالی به عوامل مختلفی بستگی دارد. موسسه ها و شرکت های مشاور مالی مختلفی وجود دارند که هرکدامشان یک مدل از سیاست های قیمت گذاری را دنبال می کنند. این که چه میزان باید هزینه پرداخت کنید بستگی به آن دارد که از چه مشاورانی بهره می برید.

تمامی مشاوران مالی به یک اندازه از مهارت و تبحر لازم برخوردار نیستند، بنابراین بهتر است قبل از مراجعه به هر موسسه و یا مشاور، حتما در مورد آن تحقیق کنید. موسسه مشاوره مالی صالح اندیشان یکی از بهترین مراکز برای امور مشاور مالی می باشد. این موسسه در زمینه شناسایی مشاور مالی خانواده، اهداف مالی و برنامه ریزی در جهت رسیدن به اهداف بهترین خدمات را ارائه می دهد. جهت اطلاعا از هزینه ها و تعرفه ها با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت دریافت راهنمایی و  مشاوره رایگان در زمینه های زیر با تلفن های درج شده در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما گفتگو نمایید:

✔ بررسی و مشاوره در زمینه گزارشات ممیز

✔ بررسی گزارشات مالیاتی موجود در زمینه خرید و  فروش ارزش افزوده

✔ نحوه تهیه اظهارنامه مالیاتی و ارزش افزوده

✔ اعتراض به رای هیات بدوی و تجدید نظر  و برگ تشخیص

✔ مشاوره در زمینه شرکت در جلسات هیات های حل اختلاف مالیاتی و چگونگی تهیه لایحه دفاعیه

✔ مشاوره در امور نحوه رسیدگی مالیاتی

ارائه کلیه خدمات مشاوره مالی و سرمایه گذاری ، مشاوره مالی و اقتصای و …

موسسه مالی و حسابداری صالح اندیشان ماندگار

جهت مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

لطفا امتیاز دهید ...
question